Ліам Гемсворт похизувався навичками Insta-чоловіка Сайрус

0
559

За кожною активною користувачкою мережі Instagram стоїть чоловік, який щодня робить своїй коханій унікальні кадри. Що стосовно зіркового подружжя Ліама Гемсворта та Майлі Сайрус, у них із цим жодних проблем. За потреби новоспечений чоловік поп-діви не тільки робить яскраві світлини, але й проводить прямі трансляції та розміщує історії із її концертів.
Про подібне залишається тільки мріяти, а Ліам Гемсворт це щодня робить для своєї коханої. Сам же актор не соромиться зізнаватись, що активно займається офіційною сторінкою Майлі Сайрус в Instagram. Що не зйомка чи концерт – співачка без зайвих сумнівів віддає телефон своєму Insta-чоловіку у цілковите розпорядження. А він, у свою чергу, робить усе на найвищому рівні.

Разом з тим, Ліам Гемсворт із неприхованою гордістю хизується своїми навичками так званого Insta-чоловіка Майлі Сайрус. Поки його дружина, знатна поп-зірка, активно готується до виходу на сцену – він поруч із нею, фільмує кожну мить. Коли вона починає співати – він знімає сторіс. Чудовий кадр? Одразу розміщує у профілі. І без прямих ефірів Гемсворт теж не обходиться.
Варто зауважити, що й дописи під фото- чи відеопублікаціями Гемсворт розміщує не менш активно. Сам же актор жартує, що вірогідністю у відсотків так 48 він є найкращим Insta-фотографом у світі. З огляду на все, він захоплюється своєю справою та не соромиться говорити про неї шанувальникам. Особливо це актуально у час, коли Сайрус презентувала новий міні-альбом під назвою «She Is Coming».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Miley Cyrus (@mileycyrus)


Співачка додає, що неабияк важливо, щоб світ чув її музику «наживо». У ту саму мить, коли вона виконує музичну композицію, коли вона пропускає музику крізь себе, слухач повинен її чути, бути із нею на одній хвилі. Відтак, Сайрус неабияк вдячна своєму чоловіку за те, що він допомагає доносити її творчість світу «у прямому ефірі».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here