Мадонна знялась для обкладинки британського “Vogue”

0
501

Вік для світової поп-королеви Мадонни не перепона. І хоч зірці вже 60, вона надалі продовжує творити, виступати, презентувати нові пісні та кліпи і, звісно, брати участь у світському житті. Нещодавно Мадонна знялась для обкладинки червневого номеру британського “Vogue”. Зірка вразила своїм зовнішнім виглядом. Здається, молодість повернулась чи, може, і не покидала її.
Сексуальна зірка позувала для обкладинки лежачи у ванній. Увагу одразу привертає нова зачіска Мадонни, яка їй неймовірно личить і освіжає. “Коли йдеться про справжні ікони, які перебувають на перехресті моди і музики, зірка обкладинки цього місяця пережила їх усіх. У ході кар’єри протягом двох століть Мадонна спробувала кожен жанр, започатковувала тренд за трендом, її любили, ненавиділи й обговорювали як нікого іншого,” – йдеться на офіційній сторінці “Vogue” у Інстаграмі.


Наступний образ з фотосесії Мадонни став не менш вражаючий. На світлині замріяна співачка з ручкою у зубах сидить на стільці у затишній кімнаті. Зірка одягнула штани вільного крою, білу сорочку та лофери. Її зачіска нагадала образ іконічної Мерлін Монро. У інтерв’ю “Vogue” Мадонна зазначила: “Для мене немає живих зразків для наслідування. Тому що ніхто не робить того, що роблю я. І це дуже страшно”.

Нагадаємо, нещодавно Мадонна презентувала нову відеороботу у дуеті з колумбійським репером Малума, молодшим за неї на 35 років. Та це не стало перепоною у створенні розкішного кліпу, де, за сюжетом, між ними зав’язались романтичні стосунки. Пристрасні танці, весілля, їзда верхи – у відео є на що подивитися. Також зірка анонсувала вихід нового 14-го альбому “Madame X” , який побачить світ вже 14-го червня.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here