Майлі Сайрус показала свою весільну сукню

0
390

Відтоді як мережею почали ширитись чутки про одруження Майлі та Ліама, минуло не так багато часу. Сайрус нарешті підверджує цю новину на своїй інстаграм-сторінці. Наречена запостила кілька чорно-білих фото із веслілля. На фото Ліам і Сайрус цілуються, стоячи біля каміну, де Сайрус в елегантній білій сукні, а Ліам у чорному костюмі. Сайрус підписала один із постів: ”на 10 років раніше…”.
https://www.instagram.com/p/Br3VA71h0Ov/

Дописи зібрали понад 5 мільйонів лайків, а у коментарях шанувальники вітали пару. Інше фото актриса підписала: ”Це напевно наш мільйонний поцілунок…”. І на останньому зазначила дату 23.12.18, що є піддвердженням їхнього таємного весілля. Сайрус розповіла, що її проста, елегантна сукня від дизайнерки Вів’єн Вествуд, а Ліам Хемсворт одягнув чорний, шовковий смокінг і білі кросівки.


Нагадуємо, що ще у березні Сайрус розповіла ”Entertainment Tonight”, що  вона планує, неочікуване для друзів, таємне весілля. І тепер ці чутки офіційно стали правдою. Пара заручилась ще в жовтні 2016. Хемсворт врятував домашнього улюбленця Сайрус із палаючого будинка в Малібу, Каліфорнія. Після цього Сайрус сказала Говарду Стерну: ”Мій партнер, я називаю його моїм партнером із виживання. Він не думає, що це романтично, але я знаю це. Ось чому ми паруємось з кимось, це для виживання.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here