Макс Корж виступить з концертом в Києві

0
916

Білоруський репер Макс Корж, якому СБУ раніше забороняла в’їзд в Україну, прилетів до Києва. Саме в столиці у репера має відбутися концерт 23 грудня.

У 2016 році репер Макс Корж потрапив до “чорного списку” СБУ. Йому заборонили в’їзд в Україну на найближчі 5 років через гастролі в окупованому Криму. Тоді співак незаконно перетнув кордон через Росію та потрапив в Крим.

Втім 27 червня репер в Instagram опублікував фотоц з Києва та заявив, що виступатиме у столиці України. Згодом він пояснив, як йому вдалося обійти заборону СБУ. Репер оскаржив рішення СБУ в суді. Під час розгляду в Окружному адміністративному суді Києва СБУ сама ж і зняла заборону на в’їзд для Коржа через “відсутність підстав для заборони в’їзду в Україну”. Сам співак каже, що зняття заборони для нього було несподіванкою.

“В’їзд відкрито! Києве, я на місці”, – написав співак до фото. На 23 грудня запланований концерт Коржа в Києві. Та 21 листопада співака знову не пустили в Україну. Проте вже сьогодні, 22 грудня, Макс Корж опублікував в своєму Instagram фото з Києва, а також відмітку в паспорті про перетин кордону. До слова, на концерт 23 грудня – всі квитки продані.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here