Мама Кайлі Дженнер розповіла скільки сім’я витрачає на охорону

0
758

Кайлі Дженнер при відвідуванні всіх громадських місць з’являється в супроводі особистої охорони. Як з’ясувалося, охоронці зірки заробляють шалені суми. Це не дивно, адже модель стала наймолодшим мільярдером в світі.
22-річна Кайлі Дженнер не виходить у світ без охоронців. Модель витрачає чималі гроші для забезпечення власної безпеки. За словами зірки, їй некомфортно перебувати однієї. До того ж, Кайлі завжди оточена увагою – до неї часто підходять шанувальники і Хейтер.
Кейтлін Дженнер також підтвердила, що її сім’я цілодобово знаходиться під наглядом особистої охорони. “У місяць Кайлі витрачає на це від 300 до 400 тисяч доларів. Купу грошей. Вони до цього звикли. Вони робили це завжди. Їм подобається, що за їх спиною є охорона”, – повідомила матір бізнесвумен в телепрограмі I’m a Celebrity … Get Me Out of Here!

View this post on Instagram

movie night ? what’s your favorite movie?

A post shared by Kylie ? (@kyliejenner) on


До слова, сама Кейтлін теж не уявляє своє життя без охоронців. У 2015 році телезірка змінила стать, після чого у неї з’явилося багато недоброзичливців. Іноді ці люди бувають небезпечні, тому батько моделей не виходить з дому без супроводу.
Зараз Кайлі Дженнер знаходиться на піку популярності: тольк в Instagram на неї підписано 124 мільйони чоловік. При цьому вона мріє не тільки про великі заробітки, а й про те, щоб зробити світ кращим. “Я хочу надихати своїх шанувальників, щоб вони були тими, ким вони є насправді. Я люблю постійно проводити експерименти, тому залишаюся популярної”, – ділилася думками зірка.

View this post on Instagram

#CR15

A post shared by Kylie ? (@kyliejenner) on


Варто відзначити, Кайлі Дженнер у віці 21 року стала наймолодшим мільярдером в історії, тим самим побивши рекорд Марка Цукерберга. Відомо, що 100 мільйонів доларів зірка заробила на контрактах з Puma і PacSun, рекламі і появі в двох реаліті-шоу, а решта 800 мільйонів – вартість компанії Kylie Cosmetics, запущеної нею два роки тому.
Модель зізналася, після того, як її стан оцінили в мільярд доларів, рідні стали над нею жартувати. Наприклад, якщо зоряна сім’я збирається в подорож, то заплатити за все просять Кайлі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here