Мати Хлої Кардашьян пишається відвагою дочки

0
853

Нещодавно одна з сестер сім’ї Кардашьян народила донечку на ім’я Тру Томпсон. 33-річна Хлоя уперше стала матусею. Та, на жаль, не все райдужно, бо батька дитини спіймали на гарячому, коли той зраджував Хлої, одразу із двома жінками.
Всесвітньо відома сім’я знаходиться під пильним прицілом багатомільйонної публіки. Отже, будь-який невірний крок коштує дуже багато. Але, вони самі собі обрали таку долю.

Войовнича матуся успішного сімейства вигнала геть із шоу Трістана – бойфренда Хлої, та перекрила йому будь-який можливий доступ до доньки. Та, Хлоя вирішила, що все буде інакше. Усі шоковані тим, що вона пробачила татуся своєї дитини, і вважає, що попри помилки треба дати йому шанс.
Мати – Кріс Дженнер, на одному із телешоу розповіла, як пишається великим серцем своєї дочки, як вона сконцентрована на материнстві, і про те, що нічого не може її відволікти від мети – бути найкращою матір’ю.
Дженнер старша, каже, що сім’я найголовніше, що в них є, а це означає, що вона завжди поруч, щоб підтримати своїх улюблених доньок.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here