Меган Фокс вивела своїх синів на прогулянку у жіночому вбранні

0
758

Не вперше знатна голлівудська акторка зачіпає тему гендеру під час розмов про виховання власних дітей. Допитливі медійники теж не пропускають нагоди, щоб вивідати аргументи, на перший погляд, аж надто провокативної поведінки багатодітної матусі. Дискусії тривають, а Меган Фокс не поспішає змінювати свого ставлення до прагнення синів вдягатись у рожеві сукні.
І цього разу тенденція не змінилась. Мережу вкотре вразили кадри маленьких хлопчиків у дівчачому вбранні. Ніхто не зважає на те, що зіркове подружжя Браяна Остіна Гріна та Меган Фокс ніколи не стримувало прагнень своїх дітей у самовираженні. Усі гуртом взялись за осуд подібних рішень, мовляв це може вплинути на сексуальну орієнтацію хлопчиків у майбутньому.

Голлівудська акторка, у свою чергу, не квапиться приймати необачних рішень на тлі заангажованої думки про те, що гомосексуалами стають, а не народжуються. Та продовжує підтримувати своїх дітей у прагненні вдягатись так, як заманеться. Що цікаво, не тільки старший син Меган, 6-річний Ноа, вбрався у квітчастий сарафан із рожевими кедами.
Сучасна матуся і двох інших хлопчиків вдягнула «наче дівчаток». 5-річний Бодхі обрав для невимушеної прогулянки шорти лавандового кольору та футболку із кумедним принтом. Неабияк яскраво виглядав і наймолодший син зіркового сімейства, 2-рінчий Джорні. Складно оминути повз увагу і факт того, що усі дітлахи носять довге волосся. У найстаршого навіть платинове омбре.

«Я часто чую, як хтось проти того, щоб хлопчик носив сукні. Хм, я думаю, діти мають веселитися. Він нікого не чіпає, надягаючи плаття. Якщо він так хоче, це круто», – коментує образи своїх синів чоловік Меган Фокс, Браян Остін Грін. Зрештою, усім відомо, що актор ніколи не забороняв дітям вдягатись у дівчаче вбрання. Радше навпаки – всіляко заохочував свободу вибору.
Що цікаво, подібного бачення дотримуються й інші представники голлівудського зіркового бомонду. І, на щастя, потроху гендерні стереотипи залишаються у минулому. До прикладу, син Шарліз Терон давно хизується своєю колекцією «жіночих» суконь. А 13-річна донька Бреда Пітта та Анджеліни Джолі вже готується до зміни статі, про що зіркові батьки не соромляться зізнаватись світу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here