Меган Маркл розповіла про свої “брутальні” 20

0
372

Тривалий час майбутня матуся одного із претендентів на британський трон змовчувала про деталі зі свого минулого. Особисте життя двадцятирічної голлівудської акторки бажало чекати кращого – як для представниці королівської родини. Про це не соромиться відверто заявляти і сама герцогиня Сассекська. Жінка зізналась, що її двадцятиріччя було доволі таки «брутальним, порівняно із четвертим десятком».
Але, як додає Меган, у цьому немає нічого неймовірного для звичайної дівчини, американки. У підлітковому віці вона довго не могла зрозуміти, хто вона та у якому напрямку повинна прямувати. Відтак, якось таки ступила на стежку акторської кар’єри.

Спеціального до свого 33-го дня народження Маркл оприлюднила зізнання: «Сьогодні мені 33 роки. І я щаслива», – почала уже як екс-акторка. «І я заявляю це так відкрито тому, що для «бути щасливим» потрібно витратити час і зусилля. Бути щасливим. З’ясувати, як бути добрим до себе самого. Не лише обрати щастя, але й відчути його».

Саме тоді вона «підписала» свої перші кроки у доросле життя: «Мій третій десяток був жорстким – постійна боротьба із собою, зайвою вагою, власним стилем, із бажанням бути такою, як інші. Мій підлітковий вік був ще гіршим – я постійно намагалась стати частиною суспільства».

А також, зірка додала: «У моїй середній школі був чіткий поділ: темношкірі та білі дівчатка, філіппінки та латиноамериканки. Будучи кольоровою, я опинилась десь «між». Це тривало приблизно до мого 24-річчя, допоки під час одного із прослуховувань помічник режисера не сказав – менше косметики і більше Меган».
Як результат – дівчина нарешті змогла стати по-справжньому собою. Ба більше, почала допомагати іншим «знайти себе» на своєму іменному блозі. На жаль, у ролі титулованої особи жінці довелось припинити подібну діяльність.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here