Меган Маркл та принц Гаррі найняли нову няню для Арчі

0
330

Після народження сина життя Меган Маркл та хлопчика одразу стало суворо приватним. Після пологів 37-річна Меган з’явилася на публіці лише один раз під час святкування Дня народження королеви Єлизавети. Відомо, що герцогиня Сассекська увесь свій час присвячує синові і подейкують, що йдеться навіть про гіперопіку.
Перша няня Арчі Гаррісона Маунбеттена-Віндзора звільнилася через два тижні після появи хлопчика на світ. Причина цього невідома, адже жінка підписала документ про нерозголошення інформації про королівську сім’ю.
Джерела повідомляють, що подружжя вже прийняло на роботу нову няню для Арчі, аби вона допомагала з малюком у літній та осінній період через напружені графіки Меган і Гаррі. За даними королівського репортера Оміда Скобі, герцоги Сассекські “сподіваються зберегти особисті дані нового співробітника приватного персоналу”, хоча було виявлено, що вона британка. Жінка також підписала особливу угоду про мовчання.

Відомо, що няня працює не увесь тиждень, а лише у будні дні. Вночі Меган сама наглядає за сином, встає декілька разів, аби його погодувати. Няня навіть не завжди перебуває у Фрогморі, котеджі, куди у квітні переїхало подружжя.
У жовтні цього року принц Гаррі та Меган Маркл планують поїхати до Африки з благодійною місією, і Арчі, скоріше за все, приєднається до них із цією ж нянею. Також відомо, що герцогиня Сассекська хоче відвести малюка до свого рідного Лос-Анджелеса, аби Арчі знайомився з її культурою так само, як і з королівською.

Дивним є те, що за місяць подружжя все встигло змінити няню для хлопчика. Таблоїди пишуть, що Меган виявилась надто турботливою матусею і не хоче нікого підпускати до свого сина.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here