Меган Маркл та принц Гаррі вимагають для свого сина приватності

0
432

Не так давно королівське подружжя вперше стало батьками, як преса уже взялась за обговорення усіх подробиць їхнього життя у новому статусі, якщо можна так висловитись. Ще до пологів Меган Маркл всіляко намагалась забезпечити для свого малюка майбутнє менш жорстке, аніж це буває в інших представників королівської сім’ї. Що таки їй вдалось.
Щонайменше, герцогиня Сассекська не показала маленького Арчі світу одразу після народження. Громадськість чекала кілька днів перед тим, як новоспечені батьки вперше з’являться зі своїм сином перед пресою. І це таки трапилось. Не обійшлась Меган Маркл також без коментаря для публіки. Молода матуся розповіла про те, що вона відчуває у новому для неї положенні.

Як зазначила герцогиня Сассекська, її син Арчі на диво спокійний та врівноважений. А ще, жінка додала, що зараз вона почуває себе найщасливішою жінкою у світі, адже поруч із неї – два найкращих чоловіка, її коханий принц Гаррі та син Арчі. У будь-якому разі, «щастя» тривало не довго. За кілька днів Маркл продовжила виборювати для сина приватності. Ба більше – на рівні суду.
Днями раніше новоспечених батьків не на жарт обурили набридливі журналісти інформаційного агентства «Splash News» після того, як їхні дрони втрутились до приватного життя королівського сімейства. Як заявляє принц Гаррі, подібна річ вважається жорстким втручанням до їхнього особистого життя та вимагає розгляду суду. І він до нього звернувся, разом зі своєю дружиною.

До того ж, титуловане подружжя зазначає, що частину вилучених коштів за моральні збитки вони віддадуть на благодійність. І сподіваються, що після подібної метушні надалі такого не повинно повторитись. Принаймні, наразі триває судовий процес проти агентства «Splash News».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here