Меган Маркл таємно відвідала Лос-Анджелес: подробиці

0
591

Герцогиня Сассекська під час нью-йоркської вечірки до народження дитини здійснила таємну поїздку до Лос-Анджелеса, щоб відвідати свою маму, 62-річну Дорію Регленд. Джерела повідомляють, що Меган Маркл насправді “мамина дівчинка” і дуже сумує за нею.
Одна з сусідок Дорії помітила герцогиню, що гостювала в жінки у “скромній бунгало” упродовж декількох днів. “Вони завжди на зв’язку, – пояснила сусідка. – І Меган зупинялась тут більше, ніж один раз, після того, як вийшла заміж за принца Гаррі. Я навіть одного разу бачила його тут, але це вже не моя справа”.
Інше джерело додало, що “Меган – мамина дівчинка, їхній особливий зв’язок дитини з матір’ю не зник, не зважаючи на те, що акторка переїхала до Англії. Меган завжди повертається до Дорії, це завжди буде її дім”.

Хоча точні дати її відвідування матері невідомі, вважають, що Маркл від’їхала на Західне узбережжя, коли перебувала у Штатах на вечірці до народження дитини. Меган відпочивала зі своїми приятелями.
“Вечірка була шансом для Меган поділитися хвилюваннями та емоціями щодо появи майбутнього малюка з її найближчими друзями, з якими вона не бачилася упродовж довгого часу, – повідомив королівський інсайдер. – Це був красиво, наповнено любов’ю та веселими святкуваннями. Меган не могла припинити посміхатися”.
Принц Гаррі та Меган Маркл вже у квітні чекають на поповнення. Стать дитини вони не розголошують, а також запевняють, що самі не знають, хлопчик у них буде чи все ж таки дівчинка.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here