Меган Маркл вкотре звертається до бренду Givenchy

0
449

Чи не кожен, хто так нестримно слідкує за тим, що і куди вдягає Меган Маркл – знає, що неабияк важливе місце не тільки у гардеробі, але й житті королівської персони займає бренд одягу Givenchy.
Хоча й герцогиня звикла вдягати цілковито різні «етикетки». Часто з’являлись на Маркл і пропозиції від марок «швидкої моди», й елементи одягу, вартість яких вимірюється кількістю нулів. Відтак, знову ж таки, незалежно від виробника, громадськість одразу переймала модні віяння із королівського дому.

Так, ні для кого не секрет, що з моменту вступу Меган до королівської сім’ї, вона стала своєрідною іконою моди. Що цікаво, не лише серед британців. Такий непроголошений титул дівчина перейняла у своєї «попередниці» та дружини старшого принца – Кейт Міддлтон. Не дивно, що між невістками і надалі розвивається неприхована ворожнеча, помітна навіть через об’єктиви камер.
Що ж, одним із світських виходів герцогині Сассекської (тобто Меган) на подіум виявилось ні що інше, як модний показ обожнюваного нею бренду Givenchy. Зі сцени представниця королівського дому наважилась проголосити неабияк зворушливу промову на тему значення саме цього лейблу у її житті.

Але на цьому дружина британського принца Гаррі не спинилась. Вкотре уповноважена особа обрала Givenchy. На цей раз, спеціально до церемонії вручення їхньої сімейної премії фонду «Індевора». Жінка вдягла білу блузку та класичну чорну спідницю, і чоловіка не забарилась вбрати «за стилем».
Нагадаємо, нагородження пройде уже сьогодні, ввечері. Світський бомонд Британії буде «відзначати досягнення травмованих та недужих військовослужбовців, що обрали спорт як основну частину своєї реабілітації до колишнього життя». Про це повідомив Кенсінгтонський палац на своїй офіційній сторінці у Twitter.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here