Міла Куніс: “Я сказала мамі, що зустрічаюся з Ештоном Кутчером. Вона виматюкалась по – російськи”

0
890

Відома героїня таблоїдів Міла Куніс зазвичай тримає особисте життя під замком, але на цей раз вирішила поділитися відвертим і нагадати, що всі ми помиляємося. Саме так вона пояснює причину розриву з актором Маколея Калкіним після восьми років стосунків, коли весілля мало ось ось відбутись.
“Я облажалася. І я перша готова визнати, що повела себе жахливо. Мені був потрібен час, щоб зрозуміти, що я поступила огидно”. Деталей історії актриса не розповілаа, але здається, хтось залишився з розбитим серцем.

Завершивши цей розділ свого життя, Міла вирішила перевести на новий рівень давню дружбу з Ештоном Кутчером. За плечима актора вже був шлюб з Демі Мур, і хоча сам він готовий був рухатися далі, розлучення вийшло таким гучним, що потрясло весь Голлівуд.
За словами Міли, навколо їх розриву ходило багато чуток: з Ештона робили монстра, а він не збирався ні з ким сперечатися і відстоювати свою правоту. Саме через зіпсовану репутацію нового бойфренда актриси її мама згадала російський мат, коли дочка повідомила ім’я свого обранця.
Я вирішила розповісти мамі, що зустрічаюся. Вона надихнулася і стала розпитувати, з ким саме. Я сказала: “Мам, це Ештон Кутчер”, а у відповідь почула її вигук: “Що, б *** ?!” – це було сказано по-російськи”.
Все добре, що добре кінчається: ми прекрасно знаємо, що це не завадило Мілі і Ештону одружитися в 2015 році і виховувати разом двох чарівних дітей – Уайатт Ізабель і Димитрія.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here