Міні-Mercedes у подарунок однорічній доньці Кардашьян

0
667

Перший день народження маленької представниці сім’ї Кардашьян-Вест не минув без сюрпризів. Зважаючи на неабияк вартісну різдвяну вечірку сімейства зі штучним снігом та скульптурами льоду, дорогими подарунками нікого не здивуєш. Здавалось би. Але люблячим та не менш заможним батькам Кім Кардашьян і Каньє Весту це вдалось.

Міні-версія іменитої автомобільної марки Mercedes з’явилась у дитячій кімнаті маленької Чикаго Вест. Відео із радісною реакцією дівчинки на подарунок Кім одразу оприлюднила на своїй офіційній сторінці в Instagram. Точніше, у сторіс.


Як виявилось, неоново-жовтий міні-Mercedes іменинниці подарувала її тітка, Кортні Кардашьян. Це точний прототип автівки G-Wagon зіркової матусі Кім. Втім, у фешенебельної іграшки є «додаткові» функції – сигнальні вогні і музика.

Це не єдиний подарунок для Кардашьян-молодшої, який сколихнув соціальні мережі. Її старша сестра Норд Вест подарувала дівчинці власноруч приготоване печиво, що неабияк зворушило Кім. Адже тривалий час її старша донька, так би мовити, недолюблювала молодшу сестру, через ревнощі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here