Модель вразила громадськість діамантами на шиї

0
787

Весілля минуло, проте метушня не завершилась. Після недавньої появи Пріянки Чопри та Ніка Джонаса у Нью-Йорку, закохані одразу відправились у 15-годинний рейс до Мумбаї. В Індії на новоспечене подружжя чекає ще кілька післявесільних прийомів.

На один із заходів індійська модель вдягла ефектну синю сукню. Втім, уся увага громадськості була прикута до її неабияк «багатокаратної» нагрудної прикраси – без сумнівів, справа у діамантах. На відміну від своєї дружини, Джонас вирішив не виділятись серед інших та вбрався у звичайний сірий смокінг. Адже, за його словами, це особливий момент для нареченої – і вона повинна сяяти.


Пріянка Чопра представила свого чоловіка перед гостями прийому: «Для нас дуже важливо, що ви усі сьогодні тут зібрались. Це був особливий період у моєму житті, і я хочу, щоб мій чоловік особисто познайомився із усіма людьми, що стали його частиною. Я сподіваюсь, що ви чудово проведете сьогоднішній вечір, і це – мій чоловік, Нік Джонас».
Останній офіційний захід Чопри та Джонаса як подружжя відбудеться серед боллівудського бомонду. А поки, шанувальники із нетерпінням чекають на завершальний весільний образ індійської артистки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here