Молодята довели Дж. К. Ролінґ до сліз зробивши однакові тату

0
728

Ставши фанатом поттеріани одного разу – залишаєшся ним назавжди, і байдуже скільки тобі років. Ба навіть більше, з віком сага про “хлопчика, що вижив” розкривається у зовсім іншому світлі і сприймається вже далеко не як дитяча казочка. Одним з моментів, глибину якого можна осягнути лише подорослішавши, є вічне, палке й водночас надзвичайно болюче кохання гоґвортського професора Северуса Снейпа до Лілі Поттер, матері Гаррі.

Варто погодитись – майже усі фанати поттеріани недолюблювали цього професора разом з Гаррі та іншими учнями чаклунської школи. Проте істина – як і золотий снич, котрий Поттеру заповів Альбус Дамблдор – “відкрилась наприкінці”, розкривши роздираючу душу історію нерозділеного кохання Северуса Снейпа.
Ключовим є слово “Завжди”, котре професор Снейп промовив Дамблдору після того, як продемонстрував свого патронуса – лань, ідентичного з патронусом Лілі. Слово стало символом вічного і незнищенного кохання серед поттероманів. Тож одна пара вирішила увіковічнити своє кохання зробивши одинакові тату і опубліковуваши фото в Твіттері.
@jk_rowling я та моя наречена зробили поттеріанські тату-перстені з кольорами наших факультетів #Завжди #Дякуємо” – поділився фотографією користувач.

Твіт помітила авторка поттеріани і такий вчинок розчулив її мало не до сліз.


“Деякі речі викликають неймовірно сильні емоції саме тоді, коли ти найменше їх очікуєш. Це сталось і зі мною. Від мало не розплаканого автора – будьте щасливі,  #завжди” – зробила репост твіту Дж.К.Ролінґ і додала свій коментар.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here