На руці Дженніфер Еністон помітили кільце від Бреда Пітта

0
308

Йдеться про обручальні кільця пари. Дженніфер Еністон після двох розлучень чомусь досі носить обручку на безіменному пальці лівої руки. В Америці це означає статус заміжньої дами.
Дженніфер Еністон і Бред Пітт до жаху всіх своїх шанувальників розлучилися на початку 2006 року – Пітт пішов від дружини до Анджеліни Джолі, яка народила йому дітей і дозволила усиновити її прийомних нащадків.
Дивно, але Дженніфер змогла пробачити чоловіка-зрадника (познайомилися і закрутили роман Бред і Анджеліна на зйомках фільму «Містер і місіс Сміт» ще під час шлюбу Пітта і Еністон).

Зараз колишні кохані знаходяться в дуже близьких відносинах, вітають один одного зі святами і періодично зустрічаються, якщо вірити таблоїдам.
Днями став відомий ще один цікавий факт. Шанувальники пари, які занудьгували на карантині і все ще сподіваються знайти якісь докази того, що Пітт і Еністон знову зустрічаються, взяли в руки лупи.

Вони уважно розглянули фотографії з пройшла 26-й щорічної премії Гільдії кіноакторів SAG Awards – тієї самої, де Джен і Бред захоплено обіймалися – і побачили цікаве: кільце, неймовірно схоже на те, яке Пітт подарував Дженніфер на заручини в 1999 році, на тому самому пальці акторки.
Дизайн обручальної прикраси придумував сам Пітт – тонкий обідок з каменем в центрі і розсипом діамантів по краях. Коштувала така краса півмільйона доларів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here