На відкриття готелю у Львові прилетить Періс Хілтон

0
1135

Знаменита американська модель, актриса та співачка Періс Хілтон відвідає у Львові офіційне відкриття, після реконструкції відомого львівського “Гранд Готелю”.
На офіційне відкриття “Гранд Готелю” у Львові, яке відбудеться 31 березня 2018 року, прилетить американська модель, актриса та співачка Періс Хілтон з своїм нареченим, голлівудським актором Крісом Зілка, дідусь якого був українцем.
Інформація про присутність на відкритті готелю американської диви підтвердив власник львівського “Гранд Готелю” народний депутат Григорій Козловський.
“Так, Періс Хілтон буде на відкритті – це вже остаточно вирішено. Справа в тому, що саме в кінці березня Періс зі своїм нареченим запланували відвідати Україну. Вони приїжджають за два дні до відкриття, тому що хочуть відвідати місця, пов’язані з дитячим минулим свого майбутнього чоловіка”, – розповів Григорій Козловський.
Він підкреслив, що реконструкція вже закінчилася і готель працює в тестовому режимі, але урочисте відкриття вирішили перенести на виїзд Періс Хілтон, внучку власника однієї з найбільших готельних мереж світу Hilton Hotels & Resorts Баррона Хілтона.
Крім того, Григорій Козловський спростував інформацію про те, що договорився з Періс Хілтон про рекламну компанію свого готелю в її соціальних мережах.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here