“Нагадує Тіну Кароль” – Ані Лорак з’явилась у платті з латексу на премії у Росії

0
628

Популярна колись в Україні, а тепер у Росії, 40-річна співачка Кароліна Куєк активно продовжує свою кар’єру у Москві. На музичній премії “Звукова доріжка”, яка відбулась 28-го лютого, Ані Лорак отримала дві нагороди. Для події вона обрала доволі пікантний образ: чорну сукню з латексу, високі підбори, масивні сережки у формі пів-місяця та розпущене волосся. Неможливо не звернути увагу на струнку фігуру артистки. 
“Найраща співачка і найкраще “Шоу Діва”. Дякую всім, хто голосував за мене. Вдячна моїй найкращій команді! Спасибі моїм дорогим шанувальникам,” – написала зірка під світлиною на своїй сторінці у Інстаграмі. Російські фани назвали її “Дівою естради”.
Такий стиль доволі нагадує образи української знаменитості Тіни Кароль, яка раніше часто з’являлась на публіці у платтях з латексу. Раніше, на стартах своїх кар’єр, співачки конкурували. То чи не запозичила ідею Ані Лорак у однієї з найпопулярніших тепер співачок України?

Нагадаємо, з початком російсько-української війни Ані Лорак продовжувала активно гастролювати у сусідній країні та в окупованому Криму. Її концерти в Україні неодноразово пікетували активісти через зв’язок співачки з Росією. Зараз Ані Лорак проживає та працює у Москві.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here