“Нарешті зважився”: Стетхем поведе під вінець Розі Хантінгтон-Уайтлі після 8 років стосунків

0
2754

Іноземні ЗМІ повідомляють, що 51-річний Джейсон Стетхем нарешті “зважився” одружитись. Стало відомо, що актор поведе свою кохану 31-річну Розі Хантінгтон-Уайтлі під вінець після 8 років стосунків. Пара хотіла узаконити свої стосунки ще два роки тому, але несподівано для всіх Розі завагітніла, тому одруження довелося відкласти. 24 червня минулого року Розі Хантінгтон-Уайтлі народила на світ малюка.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Rosie HW (@rosiehw) on


Після того, як дитина підросла і набралася сил, пара вирішила повернутися до питання про весілля. Відомо, що Джейсон Стетхем і його кохана зіграють весілля під кінець поточного року. Це стане найбажанішою подією в Голлівуді.
Дивно, що актор не покликав заміж свою половину раніше. Розі завжди дивувала фанатів своєї жіночністю, граціозністю навіть після пологів. Наречена Стетхема швидко прийшла в форму і вже через деякий час радувала шанувальників своїми відвертими фото в нижній білизні.

View this post on Instagram

@libingbing @megmovie #TheMeg

A post shared by Jason Statham (@jasonstatham) on


Хоч голлівудський актор і довго вирішувалося на відповідальний крок, варто відзначити, що свій вибір він зробив правильно.

View this post on Instagram

ride or die for life ❤️

A post shared by Rosie HW (@rosiehw) on


Їй це не вдалося, оскільки Розі постійно припиняла подібні спроби “відновлення відносин”. Варто відзначити, що наречена зірки неабияк натерпілася від своєї конкурентки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here