Наталія Орейро була екстрено доставлена в лікарню

0
1169

Знаменита уругвайська співачка була змушена звернутися до лікарів. Наталія Орейро потрапила в лікарню з виснаженням, але зараз її здоров’ю нічого не загрожує. Раніше зірка вже казала, що звалила на себе занадто багато робочих планів.
Улюблениця багатьох глядачів – Наталія Орейро неодноразово зізнавалася, що обожнює свою роботу. Вона знімається одночасно в декількох серіалах, записує нові пісні та гастролює по різних країнах. При цьому зірка встигає приділяти увагу і сім’ї. Однак недавно Орейро опинилася в лікарні через нервове виснаження.
Їй стало погано перед тим, як мала вилітати до Ізраїлю. Оскільки самопочуття актриси погіршувалось, їй довелося звернутися до лікарів. Фахівці відразу прийшли до висновку, що графік зірки виявився дуже насиченим, і тому організм дав збій.


Шанувальники були шоковані новиною про госпіталізацію Наталії. Вони поспішили побажати зірці якнайшвидшого одужання. “Така красуня, що в 20, що в 40 років!”, “Сподіваюся, самопочуття нормалізується, і ви ще не раз порадуєте нас своїми виступами”, “Вона завжди говорила, що багато працює, так що не дивно, що організм дав збій”,  “Сучасні зірки можуть рівнятися на Орейро!”
Лікарі порекомендували їй більше відпочивати і провести кілька днів у ліжку. Однак фанати впевнені, що актриса не зможе довго утримуватися від творчих зустрічей з шанувальниками. Раніше Орейро неодноразово зізнавалася, що мріє залишити свій слід в історії. Саме тому вона бере участь у всіх цікавих проектах, які їй пропонують.
При цьому артистка не соромиться викладати в соціальних мережах знімки без макіяжу. Вона не зловживає косметологічними процедурами і намагається сприймати зморшки, як неминучу данину віком. Поки невідомо, чи повернулася Орейро в Аргентину, можливо вирішила пройти процес реабілітації в Ізраїлі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here