“Не без пригод”: Кеті Перрі розповіла, як Орландо Блум зробив їй пропозицію

0
278

У День закоханих британський актор Орландо Блум зробив пропозицію руки і серця своїй обраниці – американській співачці Кеті Перрі. Він подарував їй вишукану каблучку у формі квітки з коштовним рожевим каменем. На одному з телевізійних шоу співачка розповіла, де і як саме Орландо освідчився їй.
Під час свого виступу на шоу Джиммі Кіммела Кеті зазначила, що коханий зробив їй пропозицію у небі, під час польоту:
“Ми планували відвідати одну виставку, але несподівано Орландо повів мене до гелікоптера. Там було шампанське, келихи, ми полетіли у невідомому напрямку”. Заздалегідь Орландо написав їй романтичну записку з признанням у коханні і, очевидно, планував за той час, поки Кеті її читатиме, непомітно дістати каблучку.

Але щось пішло не так. Несподівано пляшка з шампанським розбилася вщент, а Орландо почав імпульсивно рвати кишеню свого пальта. Коробочка з каблучкою виявилась завеликою, і актор так сильно хотів її витягнути, що довелося застосовувати фізичну силу. Однак, ці курйозні деталі не завадили Орландо так романтично освідчитися своїй коханій.
Вже у статусі наречених пара приземлилася на одному з дахів Лос-Анджелесу, де на них вже схвильовано чекали друзі та родичі. “Він зробив це так мило,” – прокоментувала на шоу Кетті, назвавши їх з Орландо “друзями, які завжди потрапляють у пригоди”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here