“Не для грошей, а для душі”: Кайлі Дженнер розповіла правду про свій косметичний бренд

0
447

21-річну Кайлі Дженнер у березні журнал “Forbes” визнав наймолодшою мільярдеркою світу: дівчина “переплюнула” навіть засновника “Facebook” Марка Цукерберга. Своє багатство дівчина здобула, створивши власний бренд губних помад “Kylie Cosmetics”. У інтерв’ю глянцю “Harper’s Bazaar” Дженнер розповіла усю правду про створення такої потужної косметичної компанії.
Зі своєю матір’ю, 63-річною Кріс Дженнер, та однорічною донькою Стормі Кайлі знялася для обкладинки “Harper’s Bazaar”. 21-річна модель у розмові зазначила, що створила “Kylie Cosmetics” не для заробітку, а для душі, адже ще з дитинства просто марила макіяжем.
“Я просто знала свої таланти і була захоплена макіяжем, губами і помадами. Це моя справжня любов з тих пір, коли я себе пам’ятаю. Я навіть не знала, що дійсно можна перетворити пристрасть у бізнес, розумієте? Я слухала своє серце і робила так, як відчувала”.


У інтерв’ю Кайлі Дженнер також поділилася, що виросла в у центрі уваги, тому інколи їй бракує приватності. “Ми почали наше шоу, коли мені було 9 років, тому я майже не пам’ятаю часу, коли мала приватне життя. Однак, я відчуваю, що навчилася абстрагуватися, коли мені це потрібно.
Я люблю своїх шанувальників і у нас дуже такі міцні стосунки. Я люблю надихати людей і запрошувати нових людей у ​​своє життя. Я відчуваю, що я роблю все правильно,” – каже зірка. Нагадаємо, що вже відзнято 16 сезонів шоу “Сімейство Кардаш’ян”.


Кайлі стала мамою у лютому минулого року і, за її словами, навчилася виділяти час лише для сім’ї. У моменти стресу вона бере вихідні на тиждень і проводить увесь час зі своєю донькою Стормі та чоловіком Тревісом Скоттом або відправляється у коротку подорож.
Варто зазначити, що косметичну компанію “Kylie Cosmetics” Кайлі заснувала лише у 2015 році і за такий короткий період бренд став впізнаваним у всьому світі. У минулому році він приніс прибуток у 900 мільйонів доларів, зробивши 21-річну Кайлі Дженнер наймолодшою мільярдеркою у світі. За увесь час існування компанії Кайлі випускала не лише помади та блиски, а й консилери, тіні для очей, туші, рум’яна, підводки та інше.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here