Не стримав емоцій: американський репер Каньє Вест розплакався в прямому ефірі (ВІДЕО)

0
637

Вчора в інтерв’ю для чиказької радіостанції Каньє Вест вирішив як слід вибачитися за свій коментар про те, що рабство – це вибір, і промова закінчилася сльозами.

Нагадаємо, в травні репер пережив справжню лавину хейта після своєї фрази на TMZ: “Коли чуєш про рабство, що тривало 400 років … 400 років? Це звучить як вибір”. Тоді він додав, що афроамериканці досі ментально перебувають у в’язниці. “Мені більше подобається слово “в’язниця”, тому що рабство занадто прямо відноситься до чорношкірих. Як Голокост – це про євреїв, так рабство – це про чорношкірих”.
Пізніше Каньє пояснив ситуацію всім обуреним, написавши твіт: “Я мав на увазі, що ми не можемо ще 400 років жити з невільною свідомістю. Нам потрібно вільно мислити. І моя репліка була прикладом вільнодумства”. Якщо це було спробою вибачитися, то вийшло невиразно, тому репер захотів розставити всі крапки над i.
https://www.instagram.com/p/Bl75_mkDOGF/?hl=uk&taken-by=kanyewestwears
І ось, через чотири місяці, Каньє вирішив це зробити. Розмова явно давався йому нелегко – Вест говорив повільно, підбираючи слова, а в кінці не стримав емоцій та заплакав. Репер сказав, що вдячний за можливість все прояснити і жалкує про те, як сильно його коментар засмутив людей: “Я міг донести свою думку спокійно, але був на емоціях. Таке трапляється – і я не звинувачую проблеми з психікою, я намагаюся їх пояснити”.

Останні події репер назвав падінням Каньє Веста, а однією з причин вважає втрату близьких друзів, які вміли привести його до тями: якби поруч був його надійний друг і колишній менеджер Дон С, він би не дозволив творити дурниці, і змусив би замовкнути вчасно. Коли мова зайшла про старого приятеля Каньє, його голос затремтів, репер розплакався та не зміг продовжувати.
https://www.instagram.com/p/BmjLYFDDC97/?taken-by=kanyewestwears
Після того, як Вест прийшов до тями, він додав, що цей скандал його дечого навчив: “У моєї дружини Кім є сім’я, яка завжди її підтримає. Кожному з нас потрібна така опора, така сила. Мені постійно доводиться справлятися з величезним тиском – то мене зіштовхують з Дрейком, то критикують за те, що я недостатньо підтримую афроамериканців, а потім ще вимагають, щоб я носив шльопанці правильного розміру”.
Так ненав’язливо Каньє вдалося закінчити досить важке інтерв’ю, жартом про модні тапочках, в яких репер з’явився на весіллі 2 Chainz, а потім довгий час виправдовувався перед фанатами, чому шльопанці були йому відверто малі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here