“Нехай це буде тільки сон”: Кіркоров підтримує Ані Лорак в скрутну хвилину

0
756

У своєму акаунті в Instagram Філіп Кіркоров опублікував фрагмент нового треку Ані Лорак “Сон”, який, на думку шанувальників, ілюструє її відносини з чоловіком. “Яка пронизлива робота. Життя. Любов. Сльози. Сон. Живеш як співаєш. Нехай це буде тільки сон.”, – підписав публікацію виконавець.


Шанувальники оцінили те, що Філіп підтримує свою колегу в скрутну хвилину, а також висловили свої слова підтримки виконавиці. Історія зі зрадою чоловіка Кароліни почалася ще кілька місяців тому і шанувальники співачки тут же атакували Instagram жінки, з якою Мурат був помічений в одному з клубів Києва.
Однак, сама Лорак не давала ніяких коментарів з приводу даного інциденту і багато хто звинувачував її в малодушності, так як вона не змогла кинути зрадника, але при цьому деякі все-таки намагалися висловити співчуття у такій важкій ситуації. Кароліна все ще зберігає мовчання, але фанати і без того все розуміють, а її нова композиція “підлила масла у вогонь”.

Невідомо, чи Філіп слідкуватиме за майбутніми подіями розлучення, і як співачка насправді відреагувала на новини такого роду, але шанувальники впевнені, що така жінка, як Лорак, самостійно розбереться в своїх проблемах і для цього їй не потрібно буде участь преси та журналістів в особистому житті.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here