“Неочікувано”: Кіра Найтлі вагітна вдруге

0
437

34-річна зірка фільмів про «Піратів Карибського моря» вчора неабияк ошелешила публіку. Кіра Найтлі разом зі своїм чоловіком, 35-річним музикантом Джеймсом Райтоном, завітала на коктейльну вечірку від будинку моди «Chanel» у Парижі, де усі й довідались про те, що актриса вдруге при надії.
Актриса одягнула кремову шифонову сукню, яка підкреслила форми її тіла, та босоніжки на підборах і пройшлася червоною доріжкою, з любов’ю поклавши руку на живіт. Кіра є амбасадором бренду «Chanel» ще з 2008 року.

Тільки два тижні тому англійська актриса виступила на виставці від «Chanel» «Mademoiselle Privé» в Шанхаї, де, завдяки одягу вільного крою, не було й натяку на те, що вона чекає на другого малюка.
Її чоловік Джеймс також був присутній на коктейльній вечірці у Парижі, він постійно був поруч і тримав її за руку. Подружжя одружилося у Франції в травні 2013 року. Через два роки у них народилась донька Еді.

У січні Кіра розповіла про виклики материнства, і як вона «жонглює» кар’єрою, доглядаючи за донькою. Вона відверто поділилась думками з журналом «Balance»: «Я думаю, що жінки не отримують достатньо пошани за фізичний та емоційний марафон, який вони проходять, коли стають матір’ю. Я маю дивовижні привілеї: у мене є неймовірна група підтримки, у кар’єрі мені дуже пощастило, можу дозволити собі хороший догляд за дітьми, але все ж таки мені важко». Зірка додала, що це нормально – почуватися саме так.
Раніше актриса у книзі есе «Феміністки не носять рожевий, та інші міфи» висловилась про гнітюче суспільство, яке змусило Кейт Міддлтон через декілька годин після пологів з’явитися на публіці у бездоганному вигляді.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here