Нік та Джо Джонаси разом із Пріянокою Чопрою і Софі Тернер проводять відпочинок

0
582

Нік Джонсон та Пріянка Чопра, Джо Джонсом і Софі Тернер відпочивають розом на лижному курорті просто зараз. Поки ми готуємось до святкового періоду, поки тривають приготування до Нового року, зіркові пари мають неймовірний відпочинок у швейцарських Альпах.

View this post on Instagram

Ski life ? ??

A post shared by Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra) on


Пріянка Чопра опублікувала фото із своїм чоловіком, де вони в горах, катаються на лижах. Пост набрав близько 240 тисяч лайків. У коментарях шанувальники пишуть, що вони чудова пара і бажають хорошого відпочинку. Софі Тернер опублікувала у сторіс фото, де компанія зігрівається алкогольними напоями. Очевидно, що вони грають у якусь гру. Також Софі позначила місце перебування Верб’є, Швейцарія, популярне місце лижного курорту.

Недавно одружені Пріянка Чопра і Нік Джонсон насолоджуються відпочинком розом із зарученими Софі Тернер і Джо Джонсоном у Швейцарії, що виглядає досить засніженою. А їхні фото говорять, що вони зігріваються алкоголем та іншими розвагами. Фото, фантастична четвірка, опублікувала на своїх інстраграм-сторінках. І видається, що їм дуже весело проводити час разом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here