Ніколь Кідман висловлює захоплення про акторок

0
623

Ніколь Кідман отримала нагороду SAG  цієї неділі. Та вона з пристрастю та захопленням розповіла про акторок, роботою яких вона надихається. Красуня Ніколь, навіть із віком набрала лише більше жіночості, та не перестає обдаровувати своїм сяйвом.

” Ви дивитесь на Франсез Макдорманд, чи на Маргот Роббі – ідеальна вистава” – каже Ніколь. “Я дуже довго спостерігаю за акторками, вчусь, та роблю свої висновки! Це акторки високого рівня, вони знають свою справу!” – не перестає висловлюватись Кідман про своїх колег по цеху.

Акторка дуже тепло відгукнулася про своїх партнерш по серіалу Big Little Lies – Різ Уїзерспун та Лаура Дерн. Також, вона не змогла обійти увагою таких відомих акторок як: С’юзан Сарандон, Джессіка Ланж та Меріл Стріп. Вони вже давно довели усім свій рівень та якість роботи у кіноіндустрії.

Кідман не приховує своєї наснаги від перегляду робіт акторок більш раннього періоду, таких як: Інгрід Бергман, Вів’єн Лей, Жанна Море та Анна Могнані. “Я їх фанатка, і я цього не приховую” – відкриває таємниці рудоволоса красуня Ніколь.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here