Одразу після пологів до зали. Хлоя Кардашьян божеволіє

0
1773

Якщо слідкувати за життям Хлої Кардашьян – сестри успішного шоу-сімейства Кардашьян-Дженнер, можна побачити погану самооцінку та залежність від думки суспільства. До цього ж, ще неповага до себе та повна відстутність міркувати адекватно.
33-річна новоспечена матуся Хлоя одразу ж після пологів побігла до спортзали закачувати м’язи. Кожна жінка, яка стала матусею прекрасно знає, що ні в якому разі не можна давати навантаження на мускули пресу у перший рік після появи дитини, адже це може дати серйозні наслідки для органів черевної порожнини та спаскудити вигляд живота у цілому.
Кардашьян начитавшись твітів щодо набраної ваги, обурена побігла присідати із штангою. Ви можете уявити, що відбувається із тілом матусі, яка годує дитинку? Ні, то знайте, у перший рік життя малечі, матір за рахунок гормонів набирає декілька зайвих кіло і при правильних м’яких тренуваннях та харчуванні можна підтримувати досить добру форму, та ні в якому разі, не можна рвати себе складними навантаженнями.
Хлоя ж хизується тим, що живе у спортзалі вже 11 днів, каже як їй все болить, та вона все одно паше як кінь, заради коментів у Інстаграмі. Ще до того ж, вона вибачила свого баскетболіста-зрадника, який “запалював зірки” із стриптизеркою, доки під серцем вона носила його дитину. То ж, чи варто заздрити селебрітіс?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here