Оскароносна Люпіта Ніонго з бруду у княгині

0
1109

Люпіта Ніонго – акторка з Кенії. Йшла до слави поступово, зважено і розсудливо. Бо, так вирішила, така була її мрія. Та, дівчина взяла своє і тепер ділиться враженнями від шляху, що його пройшла.

Ніонго так і каже: ” Це був курс на Оскар”. Тепер молода жінка є володаркою великої купи кінонагород, вона підписала контракт з двома модельними агенствами, також приймає участь у двох Діснеєвських франшизах.

Люпіта буквально зробила себе сама. Було дуже важко починати темношкірій дівчині із кенійським акцентом. До того ж, акторкою вона вирішила стати у досить зрілому віці 25 років. Зараз їй 34 і виглядає вона просто шикарно. Не даремно вона виконала роль у фільмі Марвел “Чорна Пантера”, цей персонаж як не можна краще підходить саме їй.

До речі, акторка також дуже стурбована проблемою кольорової дискримінації та знущанням над дітьми. З цього приводу вона, навіть пише книгу. Отже, слава не затьмарила серця Люпіти, а лише відкрила їй двері у великий світ, де вона ще й на додаток може робити добрі справи! Успіхів, пантеро!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here