Оце так здивувала: Відома 51-річна акторка Ніколь Кідман знову хоче стати матір’ю

0
1702

Ніколь Кідман та її чоловік Кіт Урбан заявили про своє бажання завести ще одну дитину. Повідомляється, що під час святкування 10-річчя старшої доньки Сандей Роуз був підготовлений відеоряд, на одному з фото Ніколь тримає новонароджену Сандей на своїх руках, попав і в кадр її чоловік Кіт.
Зірку нібито накрила ностальгія, і вона зрозуміла, що знову хоче стати матір’ю та тримати малюка на руках. Ніколь раніше повідомляла, що вона бачить своє щастя в материнстві та, якби могла народити більше дітей, ніж є у неї зараз, то неодмінно зробила б це.

Також вона згадала, що її бабуся народила дитину в 49 років та ніщо їй не завадило, Ніколь хоче побити цей рекорд, хоч і не набагато. 51-річна Кідман не залишає надії, що зможе завагітніти самостійно, але в разі невдачі, планує вдатися до допомоги сурогатної матері, як це сталося з її вже 8-річною дочкою Фейт Маргарет.
Коли зірка перебувала в шлюбі з Томом Крузом, то двічі не зуміла виносити дитину, але зараз вона налаштована досить оптимістично, з нею її коханий чоловік та прекрасний батько, вона знає, на що йде.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here