“Перехожі шоковані”: Кейт Міддлтон прогулялась біля палацу з дітьми

0
325

37-річна Кетрін ніколи не нехтувала спокійними прогулянками біля Кенсінгтонського палацу з маленькими принцами та принцесою. Вчора герцогиня мала так званий “вихідний” від королівських обов’язків і вирішила подихати свіжим повітрям біля дому. Деяких перехожих це неймовірно шокувало: герцогиня, сміючись з дітьми, гуляла як звичайна людина некоролівської знаті. Твіттер-юзери почали активно писати про те, що бачили Кетрін.
“Я у Лондоні 8 годин. Гуляв біля Кенсінгтонських садів, і хто проходить повз мене? Кетрін штовхає візок з Шарлоттою і Джорж їде поряд на маленькому велосипеді”, “Я щойно пройшов повз Кейт Міддлтон і не міг не злякатись, минаючи принцесу”, “Забрели несподівано до Кенсінгтонського палацу і пройшли повз Кейт Міддлтон,” – твіттять перехожі.

Востаннє 37-річна Кейт Міддлтон гуляла біля Кенсінгтонського палацу у День закоханих. Тоді вона штовхала візок з принцом Луї, а один шанувальник навіть встиг її сфотографувати і викласти світлину у мережу. Тоді герцогиня Кембриджська була у чудовому настрої, посміхалась до людей, які її впізнавали.
Наступний королійський вихід Кетрін запланований вже наступного четверга. Вона відвідає британських скаутів у парку Гілвелл, “щоб дізнатися більше про організацію та залучити до скаутів дітей молодшого віку”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here