Перша леді Сполучених Штатів змінила імідж (ФОТО)

0
735

Триденний дебют у ролі платинової білявки скінчився – дружина американського президента Меланія повернулась до колишнього образу. Разом з цим, нарешті притих резонанс навколо її раптово зміненого іміджу.

Чому ж ЗМІ так бурно відреагували на інакший колір волосся Першої леді? Частково через те, що новий образ радикально змінив зовнішність жінки – до невпізнаваності. З іншого боку, склалась дивна картинка, оскільки її чоловік усе життя надавав перевагу саме блондинкам, про що свідчать факти.

Вперше Меланія похизувалась новим образом на інтерв’ю для Fox News, 12-го грудня. Зовсім згодом, буквально через три дні, дружина президента повернулась до попереднього світло-коричневого відтінку.
Тим не менш, папараці встигли зробити кілька кадрів Меланії одразу після її повторного перевтілення. Перший кадр – із чоловіком Дональдом у палаті Конгресу Білого дому. На світлині жінка постала у вишуканій білій сукні, а каштанове волосся немов і не перефарбовувалось.

Втім, у Першої леді Америки і справді упродовж кількох днів був світлий блонд – зокрема на публічному відвідуванні Дитячої Національної Лікарні, 13-го грудня. Тоді її востаннє було помічено у ролі білявки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here