Перші фото з весільної церемонії Бейонсе

0
950

Відновлення клятв та «повторні» весілля – тенденція, що уже давно вийшла з голлівудських кіл. Бейонсе та її чоловік Jay-Z підхопили модне віяння і знову привселюдно зізнались один одному у вічному коханні.
Це відбулось влітку минулого року на закритій церемонії в оточенні друзів та рідних. Нічого, окрім кількасекундного відеоролику, що з’явився у мережі випадково, не ілюструвало публічно романтичну подію у житті зіркового подружжя.


Нарешті, Бейонсе наважилась й поділилась інтимним. Спеціально до завершення року, співачка оприлюднила кілька світлин зі своєю весільною сукнею. Дизайнером вбрання став іменитий Галя Ляхав, чиє ім’я не перший рік гучно лунає у світі весільної моди.
«Сама Королева Бі вдягла нашу сукню та знову стала під вінець зі своїм чоловіком у червні минулого року. Але це перші офіційні світлини з того неймовірного дня – і ми знову закохались у неї», – прокоментував бренд публікацію співачки.


Також повідомляється, що знаменитість обрала сукню із вікторіанської Affinity collection. Бейонсе поєднала класичну довжину із стильними сонцезахисними окулярами витягнутої форми. Її коханий чоловік – репер Jay-Z – теж вбрався у все біле. Фото із повторної церемонії весілля не обійшлись без дітей пари, двійнят Сера і Румі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here