Перший у році публічний вихід Кейт Мідлтон

0
1269

Явище, до якого членам королівської сім’ї не звикати. Вийшов із палацу та одразу на перших шпальтах усіх видань, не лише британських. Що ж, сьогодні усі об’єктиви папараці прикуті до першої невістки королеви – Кейт Мідлтон, відомої також як герцогиня Кембриджська.

Дружина принца Вільяма вперше у новому році з’явилась на публіці. Точніше, на урочистому відвіданні церкви Святої Марії Магдалини разом зі своїм чоловіком та королівською свекрухою. Нагадаємо, востаннє герцогиня виходила на люди наприкінці 2018 року. Тоді, у темно-червоній сукні-пальто стилю Тейлор, Мідлтон виступила у Норфолку.

До слова, у такому образі знаменитість помічена не вперше. За час останньої вагітності жінка з’являлась у схожому пальто. Зокрема, взяла його до лютневого туру Норвегією. Ще один характерний елемент стилю – стрічка у волоссі а-ля «Блер Волдорф».

Втім, як відомо, після заручин ще одного британського принца, уся увага світу моди (і не тільки) зосередилась на Меган Маркл. Власне відтоді розпочалась непроголошена ворожнеча між королівськими невістками. Лише до цьогорічних свят безмовний конфлікт дещо притих – жінки разом пішли обирати різдвяні ялинки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here