Pink розповіла, як вона і її син перенесли COVID-19

0
362

У дитини все ще висока температура. Американська співачка і актриса Pink, яка раніше повідомила, що заразилася COVID-19, розповіла про те, як важко протікало захворювання у її трирічного сина Джеймсона. Онлайн-бесіду із зіркою опублікувала письменниця Дженніфер Пастілофф в своєму Instagram-акаунті.
“Ми були дуже-дуже хворі. Джеймсону довелося гірше всіх. Багато ночей я плакала, і я ніколи так багато не молилася у своєму житті” – зізналася знаменитість.
Вона також додала, що вела журнал свого стану і стану дитини всі три тижні, що вони хворіли. “До сих пір у нього тримається температура 37,7 градусів”, – підкреслила співачка. Pink додала, що з чотирьох членів її сім’ї Коронавірусну інфекцію підхопили тільки вона і син.
“Вперше в нашому житті відбувається щось, чого не вийде уникнути ні у кого. Це відбувається по всьому світу. Ховатися ніде”, – підсумувала зірка. В ефірі співачка заявила, що повністю вилікувалася. Нагадаємо, що після того, як стало відомо про захворювання Pink, всю її сім’ю ізолювали на два тижні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here