Після самогубства коханої Джим Керрі став відлюдником

0
624

Після невдалих шлюбів і трагічної смерті колишньої дівчини Джим Керрі став відлюдником. В інтерв’ю Radio Times 56-річний актор зізнався, що живе самотнім життям, малює і читає книги: “Я багато часу проводжу на самоті, і мені подобається бути одному, нічого страшного. Комусь це здасться дивним, але я всім задоволений. У вільний час я люблю читати, малювати, працювати над створенням скульптур. І ходжу на побачення”.
Джим Керрі був одружений двічі: шлюб з першою дружиною, актрисою Мелісою Уомер, тривав 8 років, а в 1996 році актор одружився на колезі по фільму “Тупий і ще тупіший” Лорен Холлі – цей союз протримався менше року.
У 2015 році колишня дівчина актора Катріона наклала на себе руки, залишивши після себе записку, адресовану Джиму: “Ти зламав мене як особистість. Я люблю тебе і роблю все, що ти хочеш, але ти мене кинув, знищивши все, що від мене залишилося. Ти заразив мене ВПЛ (вірус папіломи людини). І повинен хоча б вибачитися за це”.
У листі сказано, що Керрі підхопив хворобу від дівчат легкої поведінки і заразив Катріону, а також підсадив її на наркотики: “Раніше я любила життя, а ти познайомив мене з кокаїном, проституцією, психічними розладами та хворобами”.
Після смерті Катріони її батьки та колишній чоловік подали в суд на Джима, звинувативши в тому, що саме він купував дівчині таблетки, які її погубили, заразив венеричними захворюваннями та підштовхнув до самогубства.
Керрі називав усі звинувачення брехнею, подав зустрічний позов та розповів, що мати Катріони примушувала купити їй будинок в якості компенсації.
Суд повністю виправдав актора, але, за словами Джима, ці роки були найскладнішими в його житті. Восени він вперше за шість років з’явився на екранах в серіалі “Жартую”, який дуже тепло зустріли критики і глядачі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here