Піт Девідсон більше не страждає через Аріану Гранде

0
476

Депресії та суїцидальні наміри позаду, а поруч – зваблива англійська акторка Кейт Бекінсейл. Тепер вже й складно бодай щось пригадати про трагічне розлучення Піта Девідсона зі своєю екс-наречною Аріаною Гранде, коли його язик аж надто глибоко у горлі Бекінсейл.
Публічно та не тільки перед об’єктивами камер, але й ареною глядачів спортивного матчу. Зіркова пара не те, щоб привселюдно заявила про свої романтичні стосунки. Вони їх наочно продемонстрували, і нехай Аріна Гранде досі спостерігає збоку, як вона і робила за період депресії Девідсона.

З огляду на все, палкий роман Кейт Бекінсейл та Піта Девідсона прогресує. Пара, що спершу намагалась уникати зайвих поглядів, цими днями разом пішла на хокейний матч, що у Нью-Йорку. Але за спортивним змаганням вони стежили не надто уважно. Значно більше їх цікавив тактильний зв’язок.
Так, вони там цілувались. І неодноразово. Відтак, для папараці не склало труднощів зробити не один пікантний кадр. Так чи інакше, одним світським виходом на цих вихідних закохані не обійшлись. Піт та Кейт також з’явились у вихідному ефірі іменитого американського шоу SNL. Не відпускали вони руки один одного ні на мить. Таємниця стосунків розкрита остаточно.

До слова, лише місяць тому, коли у них усе тільки розвивалось, ЗМІ не вірили у більш серйозне продовження. «Вони проводять значну частину свого часу на протилежних побережжях, відтак, їхні стосунки – справа випадку. Але вони не припиняють проводити час разом», – мовилось раніше.
Не всі і до сьогодні вірять у майбутнє стосунків Кейт Бекінсейл та Піта Девідсона. Попри величезну симпатію, вони не готові до тривалих відносин – переконані прихильники. Багато хто вважає, що їм лише весело разом, і цього поки вистачає. Втім, Бекінсейл зізнається, що гумор для неї є чи не найважливішою особливістю «чоловіка мрії».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here