Піт Девідсон прокоментував стосунки із “старшою жінкою”

0
560

Як правило, зіркові романи починаються із нав’язливих пліток, жовтої преси та «підпільних» кадрів від надокучливих папараці. Із стосунками Піта Девідсона та Кейт Бекінсейл усе склалось дещо інакшим чином. Світська парочка спершу кілька разів зухвало з’явилась на очах у публіки, згодом і до поцілунків перейшла навіть без думки про те, «що можуть сказати інші».
Жодних прихованих деталей. Британська акторка чи не одразу прокоментувала ситуацію та пояснила, якими є їхні стосунки на конкретному етапі. Жінка зізналась, що вони щасливі разом. А ще – чудово проводять час, навіть якщо для зустрічі їм доводиться відправлятись по інший берег.

Піт Девідсон теж не забарився зі своїм роз’ясненням. Кіноактор, що тільки недавно оговтався після руйнівного зв’язку із поп-дівою Аріаною Гранде та полишив усі свої суїцидальні настрої у минулому, нарешті віднайшов спокій – разом із 45-річною жінкою. Девідсон спробував розставити усі крапки над «і» у суботу ввечері, спеціально для іменитого американського шоу SNL.
Коли справа доходить до стосунків, знаменитість буквально таки зобов’язана усе пояснити публіці із телеекранів. Після розлучення Піта зі своєю екс-нареченою Гранде він робив не одну офіційну заяву на SNL. Зараз же його інтерв’ю пішли у дещо позитивніше русло. Нарешті, Девідсон відреагував на чутки про стосунки із жінкою, старшою за нього на двадцять років.


«Якщо у вас є які-небудь запитання стосовно вікової різниці у стосунках, просто запитайте у Леонардо Ді Капріо, Джейсона Стетхкма, Майкла Дугласа, Річарда Гіра, Джеффа Голдблюма, Скотта Дізика, Дейна Кука, Дерека Джитера, Брюса Вілліса, Гаррісона Форда, Томмі Лі, Алека Болдвіна, Шона Пенна і президента Франції, ким би він не був», – втім, одним десятком імен знаменитостей Девідсон не обмежився.

Нагадаємо, минулої неділі зіркова пара дебютувала зі своїми стосунками на хокейному матчі на Медісон-сквер-гарден. Хоча, ні Кейт Бекінсейл, ні Піт Девідсон уважно за грою не спостерігали. Обох більше цікавили губи свого партнера. Фото із першого публічного побачення закоханих чи не одразу з’явилось у мережі Instagram. Але тільки після коментаря Піта Девідсона для SNL світ переконався остаточно, що на голлівудських доріжках «сформувалась» нова зіркова пара.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here