Пітер Девідсон про спільне майбутнє із Аріаною Гранде

0
605

Минув лише тиждень з моменту розлучення і скасування заручин зіркової пари, але шанувальники неухильно чекають на їхнє примирення. Що цілком ймовірно. Адже у одному зі своїх інтерв’ю Пітер Девідсон не заперечив такої можливості та додав, що колишні закохані досі підтримують дружні стосунки.
Як повідомляється у джерелах, Девідсон підтвердив, що все ще закоханий в Аріану і бачить спільне з нею майбутнє. Однак, з іншого боку, він знає, що все це трапилось лише на краще.

 
Припинення стосунків Гранде та Девідсона також пов’язують із недавньою смертю колишнього акторки – репера Мак Міллера. «Аріана була спустошена, і Піт був не в силі їй допомогти», – зізнаються друзі зіркової пари. «Вона зрозуміла, що їй потрібний більш зрілий партнер, який зможе її підтримати, і це не він».
Ще однією перешкодою на їхньому спільному шляху стала різка зміна способу життя Піта, яка пов’язувалась із заручинами з поп-зіркою. Девідсон характеризує себе як людину, якій єдине, що потрібно для щастя – відпочинок у колі друзів та сім‘ї. Аріана не могла йому це дати. «Він завжди жартував про те, що він був «не в її лізі» — і, на правду, у це вірив».

Незважаючи на усі труднощі, близькі колишньої пари наполягають: «Вони справді кохали один одного».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here