Подружжя Бібер-Болдвін нарешті спланувало весілля

0
567

Якщо хтось вже встиг подумати, що Джастін Бібер та Гейлі Болдвін вирішили виділитись з-посеред інших зіркових пар і не святкувати весілля зовсім – усе не так. Їм потрібен був час. І його минуло достатньо, щоб зізнатись про свої плани.
Хоча й раніше зазначалось, що «вони уклали шлюб на честь взаємної любові та не потребують розкішної церемонії». Зараз у мережі з’явилась інформація із неабияк ретельною підготовкою подружжя до вінчання.

Допоки весільний організатор зайнятий пошуками місця проведення свята, шанувальники зіркової пари знають напевне, що особлива подія відбудеться 28-го лютого. Спершу мовилось про весілля у день народження Бібера, однак музиканту така ідея не припала до душі. До виповнення 25 років співак поставив за мету одружитись, і він це зробить. Хоча й офіційна частина шлюбу далеко позаду.

Раніше цього місяця уже повідомлялось, що Бібер і Болдвін готові до релігійної частини весілля: «Вони визначили чудову дату, щоб це зробити. І обоє з нетерпінням чекають на розкішну церемонію».
Подейкують, варіантів для місця проведення весілля було три: Канада, Лос-Анджелес і Нью-Йорк. Але рішення прийнято. Закохані обрали сонячну Каліфорнію. Не мине зіркова вечірка і без голлівудського бомонду. Уже відомо, що на «свято кохання» завітають Кайлі Дженнер та Тревіс Скотт.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here