Попри зраду Трістан Томпсон щасливий батько

0
816

Нещодавно стало відомо, що одна з сестер Кардашьян народила донечку від баскетболіста Трістана Томпсона, доньку назвали Тру, тобто правда. Мабуть, ім’я стало таким символічним, адже, батька дитини спіймали на гарячому, коли він зраджував вагітній Хлої Кардашьян, одразу із двома жіночками.

Та, як виявилося Хлоя пробачила зрадника, ну те щоб зовсім, але вона вважає, що він має бачити свою дитинку, адже місячне немовля – це просто диво, і ніякі зради не можуть перешкодити радощам батька.
Мати Кардашьян – Дженнер, вважає, що в її дочки велике серце, та попри такі випробування долі, вона найкраща матуся на всі сто відсотків.
Що ж до самого Трістана, той перебуває у піднесеному настрої, в інтерв’ю каже: “Немовля постійно плаче їсть та какає. Це все, що роблять маленькі діти” – вважає Томпсон.
Та, у цілому, не зважаючи на скандали щодо його вибриків, у минулому, він нарешті заспокоївся. Хоча до цього, він вже покинув вагітну подружку, яка потім народила йому сина, а втік він саме до Хлої.
Отже, за зіркою баскетболу водиться така поведінка – покидати вагітних жінок. Але, Хлоя, виявилася мудріше та вище усього цього. Що ж, побажаємо їй успіху!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here