Популярний співак Адам Левін вдруге став батьком

0
1432

28-річна модель Victoria’s Secret Бехаті Прінслу і 38-річний фронтмен Maroon 5 Адам Левін стали батьками вдруге. Ще кілька днів тому, свято всіх закоханих Бехаті зустрічала вдома в ліжку з коробкою шоколаду, а вже сьогодні інсайдер повідомив, що у них народилася дівчинка. Батьки вже придумали їй ім’я – Гоє Грейс.

Нагадаємо, попередня дитина Левіна і Бехаті, малятко Дасті Роуз, з’явилася на світ всього 17 місяців тому. Про другу вагітність вони повідомили в вересні 2017 в мережі Інстаграм. Зараз Адам має намір перервати концертний графік, щоб провести час з сім’єю.
Незабаром після народження первістка Адам Левін розповів, що не встиг толком зрозуміти, що відбувається, проте сказав: “батьківство – це точно щось дуже прекрасне”. Він знайшов у собі багато інстинктів, які спали, а при появі дитини включилися.

Адам Левін і Бехаті Прінслу почали зустрічатися в 2012 році. Через рік після початку роману вони розлучилися, проте незабаром возз’єдналися, і влітку 2014 року відбулася їх весілля. Вітаємо Адама та його чарівну дружину з таким великим святом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here