“Порада від друга”: секрет щасливих стосунків Лопес і Родрігеса

0
389

Минулими вихідними закохана американська парочка, співачка Дженніфер Лопес та баскетболіст Алекс Родрігес, заручилася. Вони зустрічалась протягом двох років, а нещадавно стало відомо, яку пораду отримав вже наречений Родрігес, перш ніж почати серйозно залицятися до Лопес.
Друг 43-річного Алекса сказав йому таке: “Що б не сталося, ти не можеш морочити їй голову. Ця леді як американська королівська особа. Не зважаючи ні на що, ти не можеш погано з нею поводитися. Якщо ви розійдетесь з якої-небудь причини, вона повинна бути тою, хто покине твою дупу”.

View this post on Instagram

3.9.19✨♥️

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on


Пізніше цей самий друг розповів, що можливо трохи і перегнув палицю своїм тиском на Алекса перед його першим побаченням з Дженніфер. Але ж це спрацювало! Вони обоє закохалися по вуха на першій романтичній зустрічі!
До слова, 49-річна Джей Ло отримала розкішну каблучку за 2 мільйони доларів з пропозицією стати дружиною свого бойфренда на березі океану на Багамах. Після того, як Родрігес освідчився Дженніфер, його колега Хосе Кансеко звинуватив баскетболіста у регулярних зрадах Джей з його колишньою дружиною. Однак Джессіка Кансеко усе це спростувала.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here