Продюсерська компанія Леонардо Ді Капріо Appian Way підписала контракт з Apple

0
251

Як повідомляє Variety, Apple підписала перший телевізійний контракт з компанією Appian Way, заснованої Леонардо Ді Капріо. Багаторічна угода дозволить компанії Appian Way розробляти телевізійні проєкти для Apple. У Ді Капріо та Appian Way, якою керує Дженніфер Девіссон, вже є два проєкти, створених для Apple – майбутній повнометражний фільм “Вбивці квіткового місяця” режисера Мартіна Скорсезе та з Леонардо Ді Капріо у головній ролі, а також трилер “Блискучі дівчата”, в якому Ді Капріо буде виконавчим продюсером.

Appian Way раніше спродюсувала ряд фільмів Леонардо Ді Капріо, у тому числі “Легенда Г’ю Гласса”, “Вовк з Уолл-Стріт”, “Авіатор” та “Острів проклятих”. Що стосується телебачення, то Appian Way нещодавно випустила історичний серіал “Грант” та нині розробляється “Хлопці що треба” для Disney Plus.
Леонардо Ді Капріо один з декількох зірок, котрий підписав контракт з Apple. Серед інших – Опра Вінфрі, Альфонсо Куарон, Джулія Луїс-Дрейфус, Джастін Лін, Ідріс Ельба, Керрі Ерін, Джейсон Катімс, Моніка Білецьки, Шарон Хорган, Олена Сміт та Саймон Кинберг. Apple, також, має справу з такими студіями, як A24, а також з Sesame Workshop та Peanuts.
Минулого місяця було оголошено, що Apple підписала загальний контракт з Фондом Моріса Сендака. В рамках цієї угоди фонд розроблятиме нові проєкти, заснованих на книгах та ілюстраціях Сендака, у тому числі “Там, де живуть чудовиська”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here