Приклад для багатьох чоловіків: відомий актор Том Харді втретє стане батьком – ЗМІ

0
1144

Голлівудський красень та відомий актор Том Харді разом з дружиною Шарлоттою Райлі 4 липня завітав на прем’єру фільму “Плаваючи з чоловіками” (“Swimming with Men”) в Лондоні. Журналісти помітили в актриси Райлі прихований живіт під сукнею, але сама пара нічого поки не коментує. Про це повідомляють на The Daily Mail.
Показ фільму відбувся в кінотеатрі Curzon Mayfair Cinema, де розкішна Шарлотта у білій сукні з Томом Харді пройшлась червоною доріжкою заходу. Як відомо, кіноактриса стала однією з головних героїнь нової стрічки.

Увагу привернуло не лише щасливе подружжя, яке не відходило одне від одного ні на крок, а і її форми, які вона приховувала під сукнею. Але інсайдери вже встигли підтвердити здогадки ЗМІ, – Райлі справді вагітна.

Так це чи ні, – дізнаємось згодом. Варто нагадати, що у 40-річного Тома Харді вже є один син Луї від колишньої подруги Рейчел Спід. Щодо 36-річної Шарлотти Райлі, то пара познайомилась в 2009 році на зйомках фільму “Грозовий перевал” і вже в 2014 році пара одружилась. Через рік в подружжя народився син.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here