Принц Гаррі офіційно покидає благодійну організацію свого брата

0
298

Про ворожнечу між королівськими сім’ями відомо не з чуток. Ще до весілля принца Гаррі із Меган Маркл у придворних колах сформувалась певна неприязнь до жінки, що грубо знехтувала усталеними традиціями королівства. Разом з тим, екс-акторка не припиняє їх уникати на власний розсуд. Цього ж разу Маркл загітувала свого титулованого чоловіка, принца Гаррі, покинути дім та податись із нею на інший континент.
Відповідь не змусила на себе чекати, принц погодився. Разом з тим, окрім помешкання, новоспеченому подружжю доводиться нехтувати ще багатьма речами, серед них – робота та зв’язки із сім’єю. Стосовно першого, усе складається на руку королівським суперницям Меган Маркл і Кейт Міддлтон, що ворогують уже не перший рік. І, нарешті, їхня взаємна неприязнь дала плоди.

Відтепер Меган Маркл і принц Гаррі офіційно розколюють королівську благодійну організацію принца Вільяма та Кейт Міддлтон. Сьогодні вранці британська асоціація преси повідомила, що подружжя таки покидає Королівський фонд задля мандрівки до Африки. Тепер це офіційно. Зрештою, у герцога та герцогині Сассекської повинна з’явитись купа іншої, не менш важливої роботи.
Макс Фостер із CNN переконаний, що невдовзі парі доведеться приміряти нові ролі у суспільному житті. У будь-якому разі, власних проектів вони закривати не поспішають. Меган Маркл та принц Гаррі планують продовжити спільну роботу над проектом з питань психічного здоров’я, яку вони й очолюють. З іншого боку, пару нічого не тримає у Британії, окрім родинних упереджень.

Оскільки принц Вільям надалі залишається прямим спадкоємцем королівського престолу, його брату нічого й хвилюватись про свої титуловані обов’язки. Навіть Кейт Міддлтон перебуває у «більш формальному, захищеному становищі», аніж Меган Маркл. Що стосовно Гаррі, від стоїть у черзі на владу тільки за дітьми свого старшого брата. Тож, грубо кажучи, шансів мало.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here