“Принц Гаррі поруч!”: Меган Маркл ось-ось народить

0
358

Герцог та герцогиня Сассекські вже впевнено стоять на порозі нового життя: вже у квітні у них з’явиться син або донька. Принц Гаррі, як люблячий тато, вирішив істотно зменшити кількість своїх зустрічей та візитів задля того, щоб у такий важливий період бути поруч з коханою дружиною. 
Королівський репортер Омід Скобі повідомив: “Джерела, близькі до Меган, говорять, що, як і будь-яка жінка, яка стане мамою вперше, вона відчуває себе знервованою, оскільки наближається призначений термін. Але Гаррі там, поряд, щоб підтримати дружину”.

Меган Маркл народжує у квітні і наразі, на останніх тижнях вагітності, почуває себе чудово. Вона все ще проводить приватні зустрічі щодо своєї благодійної роботи, але все це вже близьке до завершення. Офіційно її декретна відпустка розпочнеться першого квітня і триватиме до осені.
Королівська пара також готується до переїзду з Кенсінгтонського палацу у котедж Фрогмор. Ходили чутки, що це спричинили постійні сварки Меган з Кейт Міддлтон. Однак, нещодавно герцогиня Кембриджська спростувала цю інформацію. Ремонт у Фрогмор вже майже завершили. Інсайдер каже: “Гаррі та Кейт думають, що проживання у Фрогмор буде дійсно позитивним моментом для їхньої дитини. Хоча це було не те, про що вони мріяли спочатку, проте тоді, коли це стало можливим, Гаррі і Меган цим дуже загорілись!”.

Нагадаємо, що стать мабутньої дитини досі залишається загадкою. Герцоги запевняють, що для них це також стане сюрпризом, а спальню у майбутньому будинку оформили у таких кольорах, які підійдуть як для принца, так і для принцеси.
Останній публічний виступ герцогині Сассекської відбувся 19 березня, коли вони з принцом Гаррі відвідали Новий Зеландію, щоб віддати належне жертвам терористичного нападу в Крайстчерчі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here