Принц Гаррі публічно привітав Меган Маркл з днем ​​народження

0
388

Меган Маркл сьогодні відзначає 38-річчя. І, звичайно, отримує подарунки й вітання зі всіх кінців світу. Але перші і, мабуть, найбільш зворушливі слова привітання іменинниці присвятив її чоловік принц Гаррі.


На офіційному акаунті в Instagram герцог написав: “З днем ​​народження, моя дивовижна дружина. Спасибі, що приєдналася до мене в цій пригоді!”- свої привітання принц Гаррі супроводжував фотографією Меган, зробленого під час їх королівського туру в Марокко в жовтні минулого року.
На той момент герцогиня була якраз на початку їх великої подорожі в батьківство – про поповнення в сімействі герцог і герцогиня Сассекські повідомили 12 жовтня на весіллі принцеси Євгенії. Маленький Арчі народився 6 травня 2019 року. Свій особливий день народження, перший в статусі мами – Меган, відзначить в шотландському замку Балморал разом з чоловіком, їх сином Арчі та Єлизаветою II.

Однак, знаючи Гаррі, все може піти за іншим сценарієм. Для прикладу, в 2017 році, коли вони тільки почали зустрічатися, Гаррі влаштував для коханої романтичний вечір під зоряним небом Боствани. А в минулому році, на 37-річчя Меган, пара несподівано з’явилася на весіллі кращого друга принца Чарлі Ван Страубензи.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here