Принц Гаррі та Меган Маркл офіційно відмовилися відзначати Різдво з Єлизаветою II

0
365

Герцог і герцогиня Сассекські не хочуть відзначати Різдво разом з королевою та її родичами. У грудні подружжя, взявши сина, поїдуть в Америку, де проведуть кілька днів разом з матір’ю Меган – Дорією.
Чутки про те, що 38-річна Меган Маркл не в захваті від родичів чоловіка ходять давно. Герцогиня Сассекська часто порушує королівські традиції, і майбутні свята не стали винятком. Зазвичай всі члени правлячої династії зустрічають Різдво в маєтку в Сандрінгемі. Саме там Єлизавета II приймає гостей. Однак цього разу Гаррі, його дружина і син не приїдуть в родинний маєток.
Сьогодні Букінгемський палац офіційно підтвердив, що герцог і герцогиня Сассекські полетять на кілька днів в США. Справа в тому, що Меган дуже сумує за мамою: два попередні роки вона зустрічала Різдво з родичами чоловіка і тепер має намір провести свята поруч з матір’ю. Королева підтримала рішення Маркл.

“Герцог і герцогиня Сассекські збираються виїхати на вихідні ближче до кінця грудня. Зустрівши два останніх Різдва в Сандрінгемі, пара вирішила провести відпустку в цьому році з матір’ю герцогині – Дорією. Це рішення має прецеденти, практикувалося раніше іншими членами королівської сім’ї”, – повідомляється в заяві Букінгемського палацу.
А ось Кейт Міддлтон, принц Вільям та їхні діти традиційно відправляться на Різдво в Сандрінгем. Родичів герцогині Кембриджської вони відвідають в період святкових канікул.

Зараз в західній пресі все частіше з’являється інформація про те, що Меган і Гаррі в майбутньому і зовсім планують виїхати з Великобританії. Нібито подружжя втомилися від тієї уваги, з якою стикаються щодня. Бажаючи забезпечити спокійне дитинство синові Арчі, вони мріють перебратися в Канаду або США, де до членів королівської родини не прикутий настільки явний інтерес.
Ще однією можливою причиною переїзду може бути те, що до Меган упереджено ставляться родичі чоловіка. На недавньому параді на честь Дня пам’яті полеглих герцогиня Сассекському стояла далеко від Кейт Міддлтон і Єлизавети II. Її розмістили поруч з молодшими внуками королеви, що, на думку експертів, тільки підкреслило можливу ворожнечу Маркл з іншими членами правлячої династії.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here